müzakere
Bu Online Eğitime kurumsal üyelik yaparak enocta alt-yapısı ile çalışanlarınızı eğitimler ile buluşturabilir, isterseniz içerikleri / video eğitimleri kiralayarak kendi LMS sitmenize entegre edebilirsiniz.
Müzakere Becerileri Eğitimine Başlarken (01:43)
Müzakerenin Tanımı, Önemi ve Süreci (13:10)
Müzakere ve Oyun Teorisi (05:16)
Müzakerede Güç ve Hak Dengesi (03:57)
Müzakerenin 4 Temel Unsuru (06:13)
Müzakerede Karşılıklı Güven Oluşturma (11:23)
Müzakerede Aktif Dinleme (03:51)
Dikkat Edilmesi Gereken Temel İletişim Unsurları (09:41)
Müzakere Tarzları ve Sosyal Davranış Stilleri (04:44)
Anlaşma, El Sıkışma ve Müzakereyi Kapatma (04:09)
Kapanış (05:40)
İş dünyasında başarılı müzakereler, stratejik kararların temelini oluşturur. “Profesyoneller İçin Müzakere Becerileri Eğitimi”, iş hayatındaki liderleri ve profesyonelleri, etkili müzakere stratejileriyle donatarak başarılarını daha da ileri taşımak için tasarlanmıştır.
Bu eğitimde, etkili iletişim ve müzakere becerilerini geliştirecek, karşılıklı anlayışı artıracak ve kazan-kazan durumları yaratma yeteneğinizi güçlendireceksiniz. Gerçek dünya senaryolarına dayalı uygulamalarla desteklenmiş pratik bilgiler, katılımcıları gerçek iş ortamlarında karşılaşabilecekleri zorluklarla başa çıkma konusunda hazırlayacak.
Bu eğitim, müzakere süreçlerinde liderlik yapma, çatışma çözme ve kazançlı anlaşmalar elde etme konularında derinlemesine bir anlayış geliştirmek isteyen iş profesyonelleri için idealdir. İş dünyasındaki rekabet avantajınızı artırmak ve stratejik kararlarınızı güçlendirmek için bu eğitimle müzakere becerilerinizi mükemmelleştirin.
Ders Sayısı: 11 Video Eğitimi
Toplam Ders Saati: 1 Saat 9 Dakika 51 Saniye
Müzakere Becerileri Eğitimi:
– Stratejik düşünme ve planlama becerilerini güçlendirerek katılımcılara karmaşık müzakere süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetme yeteneği kazandırır.
– Müzakere becerileri, etkili iletişimle başlar. Bu eğitim, sözlü ve yazılı iletişim becerilerini artırarak müzakerelerde daha güçlü ve etkili bir iletişim kurmaya odaklanır.
– Müzakere becerileri, taraflar arasında kazan-kazan durumları yaratmayı öğretir. Bu sayede, her iki taraf da memnun edilen anlaşmalara daha sık ulaşabilir.
– Müzakere eğitimi, çatışma anlarında sakin ve etkili bir şekilde davranma yeteneğini geliştirir. Katılımcılar, çatışmaları çözmek ve olumlu bir iş ortamını sürdürmek için gerekli stratejileri öğrenir.
– Bu eğitim, katılımcıların karşı tarafın güvenini kazanma ve sürdürme konusundaki becerilerini geliştirmeye odaklanır.
– Müzakere becerileri, zamanı ve kaynakları etkili bir şekilde yönetmeyi öğretir. Bu, iş süreçlerini daha verimli hale getirme ve sonuca daha hızlı ulaşma konusunda avantaj sağlar.
– Eğitim, katılımcıların yaratıcı ve inovatif çözümler üretme yeteneklerini artırarak, karmaşık sorunlara yönelik yeni perspektifler kazanmalarını destekler.

Konuşmacı / Keynote Speaker, Kıdemli Yetişkin Eğitmeni, Yazar, Danışman, Koç
Kurumsal eğitim talebi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:

    KVK Aydınlatma metnini
    Uzaktan eğitim hizmetine ilişkin açık rıza metnini
    İletişim açık rıza metnini