Bu Online Eğitime kurumsal üyelik yaparak enocta alt-yapısı ile çalışanlarınızı eğitimler ile buluşturabilir, isterseniz içerikleri / video eğitimleri kiralayarak kendi LMS sitmenize entegre edebilirsiniz.
– Değişimin Doğası (02:14)
– Değişim Eğrisi (02:51)
– Başarılı Değişim Süreci (06:34)
– Aciliyet Hissi Yaratılamamasının Sebepleri (05:09)
– Ekip Oluşturmak (06:55)
– Vizyon Yaratmak (03:18)
– İletişim (05:47)
– Hareket Planı (08:43)
– Başarı Planı (03:46)
– Azim ve Kalıcılık (06:03)
– Kapanış (04:45)
Bu eğitim, değişimin karmaşık dünyasında rehberlik edecek kapsamlı bir kaynaktır. Değişimin doğasını anlamaktan başlayarak, etkili değişim süreçlerinin nasıl yönetileceğine kadar her konuyu ele alıyor.
Katılımcılar, değişim sürecinde karşılaşılan zorlukları aşma yollarını, ekipleri motive etme ve yönlendirme tekniklerini, vizyon oluşturma ve iletişim becerilerini öğrenecekler. Ayrıca, değişim sürecini planlama ve uygulama konularında derinlemesine bilgi edinecekler.
Eğitim, değişim süreçlerinin psikolojik ve pratik yönlerini birleştiren, interaktif ve uygulamalı bir yaklaşımla sunulmaktadır. Her bölüm, değişim yönetiminde ustalaşmak isteyen profesyoneller için hayati öneme sahip beceri ve anlayışları geliştirmeye odaklanmıştır.
Ders Sayısı: 11 Video Eğitimi
Toplam Ders Saati: 56 Dakika 6 Saniye
Değişim Yönetimi Eğitimi:
– Eğitim, değişimin altında yatan temel dinamikleri ve bunların kurumlar üzerindeki etkilerini derinlemesine anlamayı sağlar.
– Katılımcılar, değişim ihtiyacının nedenlerini ve bu ihtiyacın iş dünyasındaki trendlerle nasıl ilişkilendiğini kavrayacaklardır.
– Değişimin iş dünyasındaki rolleri, süreçleri ve yapıları nasıl etkilediğini analiz etme fırsatı sunar.
– Değişim süreçlerini etkin bir şekilde planlama ve uygulama stratejileri öğrenilir, bu sayede daha stratejik kararlar alınabilir.

Konuşmacı / Keynote Speaker, Kıdemli Yetişkin Eğitmeni, Yazar, Danışman, Koç
Kurumsal eğitim talebi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:

    KVK Aydınlatma metnini
    Uzaktan eğitim hizmetine ilişkin açık rıza metnini
    İletişim açık rıza metnini