Müge Çevik’ten Mutluluk Defteri

Her güne bir tutam “mutluluk

Mutluluk Kulübü ve İlişkisi Var kitaplarının yazarı Müge Çevik, bu kez farklı bir yeni yıl hediyesi almak isteyenler için Mutluluk Defteri’ni hazırladı.

Müge Çevik’in yeni yıl için hazırladığı Mutluluk Defteri, yazarın deneyimleri, motivasyon sözleri ve notlarından oluşan bir mutluluk kılavuzu.

Ceres Yayınları’ndan çıkan Mutluluk Defteri‘nde “Yeni Bir Gün”, “Benim Mutluluk Klavuzum”, “Günün Kulağa Küpesi” ve “Mutluluk Benim İşim” bölümleri yer alıyor. Çevik’in, her bir sayfasında farklı bir sürprize yer verdiği Mutluluk Defteri, kullanıcılara keyifli bir yol arkadaşı oluyor.

Müge Çevik, Mutluluk Defteri’ni tasarlarken, kullanıcıların her gün küçük mutluluklar bulmasını, negatifleri hayatlarından uzak tutmasını, yeni başlangıçlar için ilham olmasını istediğini belirterek “Her güne küçük bir değişim, her güne küçük bir gülümseme, sizi harekete geçirecek bir motivasyon sakladık.” dedi. Çevik şöyle devam etti:

Gelişen teknoloji, kâğıda ihtiyaç kalmayacağı yönünde bir algı da yarattı. Neyse ki, telefona not almak yerine hâlâ kâğıda ve kaleme sarılanlarımız var. Yeni yıla girerken hem kendinize hem de sevdiklerinize keyifli bir hediye alternatifi olsun istedik.

Yazarken sizi gülümsetecek bazen de düşündürecek olan Mutluluk Defteri, seçkin yayınevleri ve satış noktalarından edinilebilir.